Nasza oferta - Obsługa podmiotów gospodarczych, firm, korporacji, szpitali..

W związku ze stale rozwijającym się rynkiem odszkodowań oraz zapotrzebowaniem na świadczenie usług tego typu proponujemy dla podmiotów posiadających dużą ilość pracowników i rozwiniętą flotę pojazdów, a co za tym idzie szkód współpracę polegającą na obsłudze zarówno szkód osobowych, komunikacyjnych, majątkowych, jak też pozostałych w pełnym zakresie. 

Oferta nasza zawiera wsparcie merytorycznie, techniczne oraz pełną obsługę prawną. Pragniemy Państwa zainteresować usługą analizy oraz weryfikacji procesu likwidacji szkody komunikacyjnej, majątkowej, osobowej, deliktowej etc., dzięki której jesteśmy w stanie wykazać możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń należnych Państwu od osób zobowiązanych do naprawienia szkody.

Analiza obejmować będzie:

- zasadność decyzji i wypłaty świadczeń za szkody na pojazdach,
- wyliczenia utraty wartości handlowej pojazdów,
- zwroty kosztów holowania, parkingu itp.,
- zwroty kosztów utraconego mienia,
- zwroty kosztów utraconych dochodów i kar umownych za niewykonanie kontraktów,
- poprawność decyzji i wypłat świadczeń za szkody osobowe,
- poprawność decyzji i wypłat świadczeń za szkody majątkowe,
- wszelkich pozostaych szkod związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Dodatkowo zajmiemy się także:

- obsługą szkód osób zgłaszających się z roszczeniami wobec Państwa Przedsiębiorstwa, Placówki, etc.

Szkolenia:

Jednocześnie świadczymy usługi na rzecz placówek medycznych, w których doszło lub też może dojść do powstania błędu medycznego. Prowadzimy szkolenia  w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej, formalności związanych z pobraniem zgody od pacjenta na wykonanie zabiegu, operacji, udzielania pacjentowi informacji odnośnie przeprowadzanych czynności medycznych. A także reprezentujemy lekarzy w postępowaniach karnych, jak i cywilnych.

certyfikatcertyfikat

 
Wynagrodzenie za przeprowadzane działania jest uzależnione od efektu działań i rozliczane na zasadzie honorarium, w zależności od uzyskanych świadczeń. Istnieje również możliwość abonamentowego rozliczania wynagrodzenia za usługi prawne wykonywane przez Kancelarię na rzecz działalności gospodarczych i przedsiębiorstw.

 

 

 

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij