fb
Strona główna >> Obsługa odszkodowań dla firm

Obsługa odszkodowań dla firm

Obsługa odszkodowań dla firm obejmuje wsparcie merytorycznie, techniczne oraz pełną obsługę prawną. Proponujemy pomoc podmiotom gospodarczym oraz współpracę polegającą na obsłudze szkód osobowych, komunikacyjnych, majątkowych i innych w pełnym zakresie. Firmy zatrudniające pracowników oraz dysponujące flotą pojazdów narażone są na szkody, z tytułu których mają możliwość uzyskania odszkodowania. Naszym zadaniem jest pomoc obejmująca kompletowanie dokumentów, dowodów, składanie wniosków i reprezentowanie klientów przed organami.

Analiza i weryfikacja procesu likwidacji szkód komunikacyjnych

Pragniemy Państwa zainteresować usługą analizy oraz weryfikacji procesu likwidacji szkody komunikacyjnej, majątkowej, osobowej, deliktowej etc., dzięki której jesteśmy w stanie wykazać możliwość uzyskania dodatkowych świadczeń należnych Państwu od osób zobowiązanych do naprawienia szkody.

Analiza obejmować będzie:

- zasadność decyzji i wypłaty świadczeń za szkody na pojazdach,
- wyliczenia utraty wartości handlowej pojazdów,
- zwroty kosztów holowania, parkingu itp.,
- zwroty kosztów utraconego mienia,
- zwroty kosztów utraconych dochodów i kar umownych za niewykonanie kontraktów,
- poprawność decyzji i wypłat świadczeń za szkody osobowe,
- poprawność decyzji i wypłat świadczeń za szkody majątkowe,
- wszelkich pozostałych szkód związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Dodatkowo zajmiemy się także:

- Zajmiemy się także obsługą szkód osób zgłaszających się z roszczeniami wobec Państwa Przedsiębiorstwa, Placówki, etc.

Szkolenia dla placówek medycznych

Świadczymy usługi na rzecz placówek medycznych. Prowadzimy szkolenia w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej, formalności związanych z pobraniem zgody od pacjenta na wykonanie zabiegu, operacji, udzielania pacjentowi informacji odnośnie przeprowadzanych czynności medycznych. Celem szkoleniem jest poprawne przygotowanie personelu medycznego od strony prawnej. Reprezentujemy lekarzy w postępowaniach karnych, jak i cywilnych, związanych z popełnieniem błędu medycznego.

certyfikatcertyfikat

Podczas szkoleń podejmujemy wiele zagadnień związanych z zarządzeniami w ochronie zdrowia. Rozwijamy temat związane z obowiązkiem informacyjnym przy czynnościach wykonywanych przez personel, wskazujemy wymagane dokumenty, które pacjent zobowiązany jest podpisać oraz szeroko omawiamy pojęcie tajemnicy lekarskiej. Podczas spotkania opowiemy również o najczęściej występujących niepowodzeniach w chirurgii, anestezjologii i pielęgniarstwie, czego celem jest podniesienie świadomości ryzyka wśród personelu, co może korzystnie wpływać na uniknięcie błędu medycznego.

 

 

 

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

solidna firma

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij