fb
Strona główna >> Ochrona przed Komornikiem lub Windykacją

Nasza oferta - Ochrona przed Komornikiem lub Windykacją

W związku z coraz częstszymi przypadkami spłacania przeterminowanych długów, na skutek wydawanych przez sądy NAKAZÓW ZAPŁATY lub na podstawie WEZWAŃ DO ZAPŁATY z FIRM WINDYKACYJNYCH proponujemy Państwu pomoc prawną w zbadaniu takich spraw.

Wydanie NAKAZU ZAPŁATY przez sąd nie oznacza, że roszczenie jest rzeczywiście zasadne i byłoby zasądzone podczas zwykłej rozprawy. Sąd nie rozpatruje bowiem zarzutów, jakie może podnieść strona pozwana, czyli Państwo. Sam nakaz zapłaty jest wydawany w postępowaniu nakazowym oraz w postępowaniu upominawczym, które odbywa się na posiedzeniu niejawnym, bez udziału strony pozwanej. Oznacza to, że nakaz zapłaty może być wydany zarówno w sprawie, w której roszczenie uległo przedawnieniu, jak również wtedy, gdy pozwany dawno już zaspokoił dane roszczenie. Jeżeli Państwo dysponujcie zarzutami, skierowanymi przeciwko żądaniu powoda (np. nakaz zapłaty dostarczony na adres pod którym już od dawna Państwo nie zamieszkujecie), wtedy mogą one być rozpatrzone na ewentualnej rozprawie, ale już po wydaniu nakazu zapłaty, lub nawet w czasie egzekucji komorniczej, którą pomożemy wstrzymać.

Jeżeli natomiast odebraliście Państwo list polecony z WEZWANIEM DO ZAPLATY z FIRMY WINDYKACYJNEJ, a macie Państwo wątpliwości co do zasadności lub wysokości spłaty żądanej kwoty, proponujemy Państwu na wstępie uporządkować dokumenty związane z tym wezwaniem do zapłaty. Proszę pamiętać, że najważniejszym zadaniem Windykatora jest szybkie i możliwie tanie odzyskanie zaległego długu. Dlatego też, w wezwaniu  z firmy windykacyjnej zawsze ostrzegają przed wysłaniem sprawy do sądu. Czasami osoby otrzymujące wezwanie do zapłaty decydują się na zapłatę długu wyłącznie dlatego, aby uniknąć stresu związanego z koniecznością uczestniczenia w rozprawie sądowej, co jest niejednokrotnie błędem, gdyż można spłacić doliczone dodatkowe nieistniejące koszty, albo zawyżone odsetki.

Jeżeli Państwo chcieliby skorzystać z proponowanej przez nas pomocy prawnej, zapraszamy do współpracy. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna, a po zleceniu nam sprawy do prowadzenia masz również gwarancję, że nie poniesiesz żadnych kosztów. Rozliczamy się dopiero po pozytywnym zakończeniu.

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

solidna firma

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij