fb
Strona główna >> Odszkodowania dla rolników

Nasza oferta - Odszkodowania dla rolników.

Występujemy także w imieniu osób, które zostały poszkodowane w wypadkach w gospodarstwach rolnych.

O odszkodowania z polisy OC rolników mogą ubiegać się osoby, które wskutek nagłego zdarzenia uległy wypadkowi podczas wykonywania prac związanych z prowadzeniem gospodarstwa.

Warunkiem jest wystąpienie przyczyn zewnętrznych, które stały się inicjatorem zdarzenia, bądź wykazanie winy/zaniedbania właściciela gospodarstwa rolnego. 

Z ubezpieczenia OC rolnika wypłacane są również rekompensaty finansowe z tytułu szkody, którą ponosi nie tylko właściciel gospodarstwa, ale również osoby pozostające z nim we wspólnym gospodarstwie domowym, jak również osoby pracujące na ternie gospodarstwa oraz wykonujące czynności związane z jego prowadzeniem.

Odszkodowania dla rolników przysługują za szkody, których następstwem jest:

  • śmierć,

  • trwałe uszkodzenie ciała (kalectwo),

  • rozstrój zdrowia bądź też jego znaczna utrata,

  • uszkodzenie lub całkowite zniszczenie mienia.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowym zabezpieczeniem, które – podobnie jak zawodowi kierowcy pojazdów – powinni posiadać wszyscy właściciele gospodarstw.

Odszkodowania dla rolników najczęściej dotyczą jednak sytuacji, kiedy wskutek zaistniałej w wyniku nagłego zdarzenia szkody, poszkodowany poniósł śmierć lub też uległ trwałemu uszkodzeniu ciała. 

Pakietem podstawowego ubezpieczenia OC (obowiązkowego dla właścicieli gospodarstw) objęte są zarówno pojazdy wolnobieżne należące do właściciela gospodarstwa, jak również inne maszyny. Ubezpieczenie pozwoli także na pokrycie kosztów naprawy szkód wyrządzonych przez pracowników, które są rezultatem ruchu pojazdów należących do rolnika oraz zwierząt.

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

solidna firma

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij