Nasza oferta - Odszkodowania za błędy medyczne

Pomagamy uzyskać odszkodowanie osobom, które zostały poszkodowane w wyniku błędu medycznego. Bardzo często poszkodowani ubiegający się samodzielnie o wypłatę rekompensaty finansowej z tego tytułu spotykają się z trudnościami wynikającymi z dużej złożoności przepisów prawa. Pomoc doświadczonych ekspertów, którzy dla swoich Klientów niejednokrotnie uzyskiwali już wysokie odszkodowania za błędy medyczne, jest nieoceniona. Możemy pochwalić się w tym zakresie wykwalifikowaną kadrą specjalizującą się w błędach medycznych.

Pomoc – dla kogo?

Jeżeli ucierpiałeś w wyniku błędu medycznego, tj. postępowania lekarza niezgodnego z wiedzą medyczną, wówczas masz szansę na uzyskanie świadczeń: odszkodowania i zadośćuczynienia oraz renty.

W postępowaniu odszkodowawczym brane są pod uwagę także inne okoliczności, takie jak wina nieumyślna (niedbalstwo, lekkomyślność, brak dbałości w postępowaniu), ujemny skutek zaistniałych nieprawidłowości, związek przyczynowy między popełnionym błędem, a jego ujemnym skutkiem, który doprowadził do obrażeń ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci pacjenta.

Do najczęstszych błędów medycznych należą:

  • zakażenie WZW lub gronkowcem typu szpitalnego,

  • błąd w trakcie operacji,

  • błędnie postawiona diagnoza.

  • nieprawidłowa diagnoza,

  • zaniechanie w leczeniu,

  • zaniechanie w diagnozie,

  • nieprawidłowe leczenie.

 

Podstawy ubiegania się o rekompensatę i zadośćuczynienie

Podstawą do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń o odszkodowanie za błąd medyczny jest konieczność jego udowodnienia. W tym celu konieczna jest fachowa dokumentacja z opisem nieprawidłowej diagnozy lub opinia o źle wykonanej operacji. Jeżeli osoba poszkodowana nie będzie w stanie udowodnić nieprawidłowych działań lekarza, dochodzenie rekompensaty będzie znacznie utrudnione lub nawet niemożliwe. Dlatego tak ważne jest pozostawienie prowadzenia sprawy w rękach ekspertów i działanie od momentu powstania szkody. 

 

Nasza kadra jest wyspecjalizowana w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu błędów medycznych, czego dowodem są poniższe certyfikaty.

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij