fb
Strona główna >> Odszkodowanie za wypadek w pracy

Odszkodowanie za wypadek w pracy

O odszkodowanie za wypadek pracy w przedsiębiorstwie z siedzibą na Śląsku pracownik może ubiegać się współpracując z MERITUM Sp. J. Z Bielska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte złożeniem licznych wniosków, do których decyzje były korzystne dla naszych klientów. Doskonale znamy prawo, jesteśmy na bieżąco z nowościami i zmianami w przepisach, dlatego doradzimy, o jakie świadczenia może ubiegać się nasz klient po wypadku w miejscu pracy, pomożemy skompletować dokumenty i zajmiemy się prowadzeniem sprawy.

Kiedy ubiegać się o odszkodowanie?

Wypadkiem w pracy nazywane jest nagłe wydarzenie następujące w związku z pracą, które wywołane zostało przez przyczynę zewnętrzną. O uzyskanie odszkodowania za wypadek w pracy mogą ubiegać się pracownicy, którzy w jego wyniku odnieśli lekkie lub ciężkie obrażenia, a także rodzina, jeśli wypadek był ze skutkiem śmiertelnym.

Pracodawca powinien niezwłocznie powołać zespół powypadkowy, który ustali przyczyny wypadku, to, czy miał on związek z pracą i sporządzi protokół BHP obejmujący wyjaśnienia poszkodowanego i świadków, a także dowody w postaci zdjęć i opinii lekarskiej. Tak przygotowany dokument jest podstawą w uzyskaniu odszkodowania.

Zadaniem naszej firmy jest dopełnienie wszelkich formalności za ubiegającego się o odszkodowanie. Doskonale znamy procedury przyznawania tego typu świadczeń i wiemy, jakie dokumenty, zaświadczenia i dowody są niezbędne, by uzyskać pozytywną odpowiedź na złożony wniosek. Nasi klienci mogą liczyć również pełne wsparcie w przypadku odmowy przydzielenia odszkodowania lub nieuzasadnionego zaniżenia wypłaconej kwoty.

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

solidna firma

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij