fb
Strona główna >> Odszkodowanie za poślizgnięcie się na chodniku

Odszkodowanie za poślizgnięcie się na chodniku

Odszkodowanie za poślizgnięcie się na chodniku, w basenie lub na innej śliskiej nawierzchni przyznawane jest, gdy poszkodowany posiada dowody na to, że nawierzchnia była niewłaściwie utrzymana przez właściciela lub zarządcę nieruchomości. Nasza firma pomoże Państwu przejść przez zawiłości prawne, wskazując, jakie dokumenty i wnioski złożyć, by ubiegać się o rekompensatę za uszczerbek na zdrowiu spowodowany wypadkiem.

Obowiązek utrzymania chodników w czystości

Problem oblodzonych, zaśnieżonych i zabłoconych chodników rozwiązuje ustawa z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Nakłada ona na właścicieli i zarządców nieruchomości obowiązek utrzymania w czystości chodników położonych wzdłuż nieruchomości. Złamanie tego przepisu skutkuje możliwością ubiegania się przez poszkodowanego o odszkodowanie za poślizgnięcie się.

Jak uzyskać odszkodowanie?

Prowadziliśmy liczne sprawy, których efektem było uzyskanie odszkodowania za wypadek, mający miejsce z powodu śliskiej nawierzchni. Naszym zadaniem będzie pomoc w skompletowaniu pełnej dokumentacji obejmującej rachunki za koszty leczenia oraz dokumentację medyczną prowadzoną w związku z poniesionymi obrażeniami. Natomiast Państwa poprosimy o dostarczenie nam dowodów z miejsca zdarzenia w postaci zdjęć. Możliwe jest również powołanie się na zeznania świadków.

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

solidna firma

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij