Nasza oferta - Poślizgniecia

Pomagamy uzyskać odszkodowanie osobom, które zostały poszkodowane w wyniku poślizgnięcia się na śliskiej nawierzchni, czy potknięcia na nierówności chodnika, które są efektem niewłaściwego stanu ich utrzymania przez właściciela lub zarządcę nieruchomości.

Obowiązek utrzymania chodników w czystości jest określony w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Ustawa ta reguluje konieczność uprzątnięcia błota, śniegu, lodu oraz innych zanieczyszczeń, uszkodzeń oraz nierówności zagrażających użytkownikom z chodników oraz dróg położonych wzdłuż nieruchomości. Dlatego też jeżeli wymóg ten nie został właściwie spełniony, a jego następstwem był wypadek w wyniku którego doszło do powstania obrażeń ciała lub uszkodzenia mienia na chodniku lub śliskiej nawierzchni, wówczas możemy uzyskać dla Państwa należne odszkodowanie.

Kontakt
z nami

MERITUM Sp. J.
ul. 11 listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
KRS: 0000283712

tel: +48 33 822 99 90
tel: +48 33 822 90 19
fax: wew. 30
gsm: +48 506 059 099

infolinia: 533 102 101

e-mail: biuro@meritum.bielsko.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek
800 - 1600

Mapa dojazdu - kliknij

Zapraszamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie błędów medycznych

Formularz kontaktowy
Wiadomość została wysłana pomyślnie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług MERITUM SP. Jawna z siedzibą w Bielsku-Białej z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Meritum

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 © Meritum

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij